Kuidas Forge kasutab Pipedrive'i, et aidata tudengitel leida nende unistuste praktikakoht tehnoloogiaettevõtetes

Virginias Charlotteville'is paiknev Forge on haridusvaldkonna talendikiirendi, mis aitab tudengitel üle kogu USA leida praktikakohti tehnoloogiaettevõtetes ning pakub üliõpilastele enne tööle asumist taskukohaseid koolitusi.

  • Valdkond: Haridus/mittetulundus
  • Asukoht: Charlottesville, Virginia (USA)
  • Põhifunktsioon: Meilide integratsioon

Pärast praktikat soovivad tudengid sageli saada töökohta mõnes suuremas tehnoloogiaettevõttes, nagu Apple, Amazon või Microsoft. Forge rahastab oma tuludest ka tasuta töötubasid ja programmi, mille kaudu saavad mittetulundus- ja heategevusühendused tasuta enda käsutusse IT-tööriistu ning praktikante.

63%

Alates Pipedrive'i kasutuselevõtmisest on praktikantide hulk aastas kasvanud ligi kahe kolmandiku võrra

5

Forge'i tiimi liiget kasutavad Pipedrive'i

Kuidas Forge alustas

Forge alustas kuus aastat tagasi tudengite käivitatud projektina kursuste ja koolitustega, kus tudengid õpetasid teisi tudengeid.

Selle aja jooksul on lisandunud viis täiskohaga töötavat tiimiliiget ning tegevus on laienenud Virginiast kogu USA-sse, koolitades ja nõustades tudengeid veebipõhiselt. Iga aastaga kasvab tudengite hulk, kes on Forge'i kaudu tehnoloogiaettevõtetesse praktikale siirdunud.

Lühidalt öeldes viime me tudengid kokku tehnoloogiavaldkonna ettevõtetega ning anname noortele võimaluse omandada kogemusi tasustatud praktika kaudu. Akadeemilise õppeaasta kestel saavad tudengid meie abil nii ise õpetada kui ka läbida parimaid tehnoloogiavaldkonna kursusi, mille teeme nii kättesaadavaks kui võimalik.
Meie kursused on taskukohased ja vajadusel pakume me rahalist tuge ilma spetsiifilisi küsimusi esitamata. Sama on meie praktikaprogrammidega, kus tudengid saavad osaleda väga väikese tasu eest. Programmi vastu võetud tudengid läbivad kolmenädalase intensiivse sissejuhatava koolituse ning seejärel tagame me neile tasustatud praktikakohad üheksaks nädalaks. Tudengid satuvad otse oma valitud valdkonna keskele (andmeanalüüs, UX, digiturundus, tarkvarainseneriala) ning on tänu läbitud koolitusele valmis kohe panustama.
AK

Angela KoukoulasForge'i partnerlussuhete juht

Pipedrive aitab mind müügiga seotud suhtluse haldamisel. Saan vaadata varasemat suhtlust, mida mõni ettevõte on meiega pidanud, isegi kui see töötaja, kellega nad varem suhtlesid, ei tööta enam Forge'is. Nii saan alati minna ettevõtte esindajaga kohtuma, olles asjadega hästi kursis, kuigi me pole kunagi varem kohtunud.
AK

Angela KoukoulasForge'i partnerlussuhete juht

Väljakutsed, millega Forge silmitsi seisis

Olles alustanud ettevõttena, mida juhtisid tudengid, tuli Forge'il leida viis, kuidas hoida kesksel kohal oma müügiandmebaas. Et tudengid lõpetavad paratamatult ühel hetkel kooli ning Forge'i tegevuse fookus võib nihkuda mujale, püsis oht, et andmed lähevad kaotsi või muutuvad kättesaamatuks.

Tudengite vahetumine tähendas, et suhtlus ettevõtetega, kes on praktikantidest huvitatud, võib jääda kinni nende inimeste postkasti, kes enam ei ole Forge'iga seotud, ning tiimis valitseb teadmatus.

Teine suur väljakutse tiimile olid arvukad käsitsi tehtavad toimingud, mida tuli teha, kui ettevõtted müügitorus edasi liikusid. Alates meilide ja vormide saatmisest igale koostööpartnerile kuni andmebaasi uuendamiseni – see kõik röövis tohutult aega inimestelt, kel oli seda niigi napilt.

Kuidas Pipedrive aitab aega säästa, nii et Forge saab keskenduda tudengite koolitamisele

Minu meelest on see kõige paremini organiseeritud ja hõlpsamini kasutatav andmebaas koostööpartnerite haldamiseks. Pipedrive'is on kõik kokku koondatud ja ülevaatlik.
Meil on kasutusel mõned äärmiselt kasulikud integratsioonid, mis oluliselt aega säästavad. Integreerides Zapieri Pipedrive'iga, saan koostada partnerlepinguid ja saata neid partnerettevõtetele Pipedrive'i liidese kaudu, ning ei pea minema selleks eraldi PandaDoci ja kõike käsitsi sisestama. Ma lihtsalt klõpsan ja lohistan andmed Pipedrive'is õigesse paika. See on tõesti hea abimees.
AK

Angela KoukoulasForge'i partnerlussuhete juht

Forge võttis Pipedrive'i oma CRMina kasutusele 2017. aastal ning sellest saadud kasu on olnud tohutu.

Tänu kesksele andmebaasile ei pea Forge enam muretsema kliendiandmete ja -suhtluse kaotsimineku pärast, sest nüüd on kõik andmed kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad.

Kui keegi Forge'is on varem mõne ettevõttega suhelnud, saab kohe järele vaadata, mida räägiti ja millises staadiumis too ettevõte on.

Lisaks on Pipedrive'il ligipääs paljudele kasulikele integratsioonidele ning Forge säästab palju aega, ühendades CRMi rakendustega nagu näiteks PandaDoc. Samuti säästab tohutult ressurssi tavaliselt käsitsi tehtavate administratiivtegevuste automatiseerimine.

Veel kasutab Forge oma tulusid, et pakkuda tasuta töötube, IT-tööriistu ning ka praktikante mittetulundus- ja heategevusühendustele. Tänu Pipedrive'i müügitoru täpsetele prognoosidele teavad nad, kui palju selliseid projekte on neil võimalik korraga ette võtta.

Partnerlussuhete juht Angela Koukoulas liitus Forge'i tiimiga neli kuud tagasi, et hakata juhtima müüki. Angela hinnangul oli alustamine imelihtne, võrreldes mõne muu CRMiga, mida ta varem kasutanud oli ja mille omandamiseks oli vaja spetsiaalset koolitust.

Nüüd on ta on leidnud isegi viisi, kuidas potentsiaalsetele partneritele planeeritud e-kirju järjestada, integreerides Gmaili oma müügitoru etappidega, ning säästes nii veelgi rohkem aega.

Alates sellest ajast, kui Forge võttis kasutusele Pipedrive'i, on iga-aastane praktikale suundunute arv vahemikus 2017–2021 kasvanud 63%. Et Pipedrive aitab tiimil andmed korras hoida ja aega säästa, usub Forge, et need numbrid kasvavad veelgi, ning üha rohkem tudengeid saab minna praktikale oma unistuste ettevõttesse.

Pipedrive on parim lahendus mitmes kohas paikneva müügiteabega andmebaasidele.
Pipedrive'iga on imelihtne märkida ära töötajaid ja tudengeid vastavalt sellele, keda millal vaja on. Seal on koos kogu vajalik teave nii varasemate kui ka potentsiaalsete partnerite kohta. Me rahastame oma Launchi tuludest ka teisi projekte, nagu tasuta tehnoloogiatöötoad ning meie mõjuprogramm Impact, mille kaudu saavad mittetulundus- ja heategevusühendused enda käsutusse nii tehnoloogiatööriistu kui ka praktikante. Pipedrive'i näitajaid analüüsides teeme paremaid prognoose ning saame õige varakult selgeks, mitu mõjuprogrammi on meil võimalik korraga käsile võtta.
AK

Angela KoukoulasForge'i partnerlussuhete juht

Liitu enam kui 100 000 ettevõttega