Pipedrive Campaigns

Pazarlama otomasyonu yazılımı

Otomasyon pazarlamacıları nasıl güçlendirir?

Dijital pazarlama ve satış ekipleri, çok sayıda tekrar eden görev altında ezilebilirler. Pazarlama çabaları söz konusu olduğunda, otomatik e-posta ile pazarlama çözümü olmaksızın sürekli olarak kaliteli e-postalar oluşturmak ve bunların başarısını zaman içerisinde takip etmek gittikçe zorlaşır.

Etkin pazarlama otomasyonu çözümleri ekibinizin iş yükünü azaltır, bu sayede satış ekibiniz anlaşma kapatmaya odaklanabilir. Pazarlama kampanyalarından müşteri adayı geliştirme akışlarına kadar tüm pazarlama süreçlerini otomasyon iş akışları ile kolaylaştırın.

Pipedrive Campaigns, e-posta kampanyalarınızı otomatik pilota alarak pazarlama stratejinizi optimize etmenize yardım eder. CRM verilerinden faydalanın ve müşteri yolculuğu boyunca sezgisel e-posta ile pazarlama otomasyon yazılımımızın müşteri geliştirme ile ilgilenmesine izin verin. Bu sayede, hiçbir anlaşmayı kaçırmayacaksınız.

Tam erişim. Kredi kartı gerekmez.

4.5/5

4.2/5

4.3/5

4.5/5

4.5/5

4.7/5

Pazarlama otomasyon aracında ne aranmalı?

İdeal olarak, pazarlama otomasyon aracınız şunları sunmalıdır:

 • Sorunsuz CRM entegrasyonu: CRM entegrasyonu müşteri yolculuğunuza göre süreçleri otomatikleştirmenize izin verir.

 • Listeleri bölümlere ayırma: Farklı potansiyel müşterilerin farklı ihtiyaçları olur. Hedef kitle listesi bölümleme özelliği doğru mesajı doğru potansiyel müşteriye göndermenizi ve etkileşim oranını artırmanızı sağlar.

 • Eyleme geçmeyi sağlayan içgörüler: Pazarlama analiz aracı, pazarlama kampanyanızın detaylarını size gösterir, bu sayede kampanyanızın etkisini ölçüp geliştirebilirsiniz.

 • Kullanıcı dostu arayüz: E-posta ile pazarlama çözümünüz herkes açısından kolay ve sezgisel olmalıdır.

 • Planlama özelliği: Planlama özelliği ile parmağınızı kaldırmadan istediğiniz zaman bir kampanya gönderebilirsiniz.

Pipedrive’ın iş akışı otomasyon aracı

Pipedrive Campaigns iş akışı otomasyon özelliği sunar. Böylece, Pipedrive verilerinizdeki değişikliklere göre e-postaların otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Örneğin, satış konuşmasını gönderdikten sonra potansiyel müşterilerle etkileşime geçen otomatik drip e-postası hazırlayabilirsiniz. Takip e-postaları göndermek ve potansiyel müşterilerle sürekli iletişim kurmak için otomatik yanıtlayıcılar ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca geliştirme kampanyaları oluşturarak müşteri adayı oluşturma ve müşteri adayı geliştirme etkinliklerini bağlayabilirsiniz. Bunları, kişi listenizdeki yeni müşteri adaylarına otomatik olarak gönderin ve analiz panosu ile başarı oranınızı analiz edin.

Pipedrive'ın pazarlama otomasyonu özellikleri

E-posta ve CRM'i eşitleyin

Satış sürecinizdeki değişikliklere göre e-postaları başlatın

Gecikme adımlarını ayarlayın

E-posta ile pazarlama kampanyalarınızın doğru kişiye doğru zamanda ulaşmasını sağlayın

Kullanımı kolay

E-posta şablonları kullanın veya sürükle-bırak oluşturucu ile kendiniz oluşturun

E-posta metriklerini takip edin

Otomatik e-posta kampanyalarınızın performansını ölçün

Satış ve pazarlama için tek bir merkez kullanın

İdeal e-posta ile pazarlama yazılımı, satış platformunuzdaki müşteri verilerinden faydalanır ve müşteri ilişkileri kurmaya yardım eden pek çok gelişmiş özelliğe sahiptir.

Pipedrive’ın e-posta ile pazarlama otomasyonunu iş akışı otomasyonu özelliğine yerleştirdik. Bu sayede, CRM ve Campaigns eklentisinden erişebilirsiniz.

Pipedrive Campaigns ile satış ve pazarlama stratejinizi hepsi bir arada kullanıcı dostu bir araçla otomatik hale getirebilirsiniz.

Pek çok satış ve pazarlama şablonundan birini kullanarak iş akışlarını hızlıca oluşturun veya WYSIWYG editörü ile hızlıca oluşturun. Drip kampanyalarınızı planlayarak doğru kişiye doğru zamanda ulaşın ve e-posta açılma oranınızı iyileştirin.

Satış ve pazarlama otomasyon araçları hakkında daha fazla bilgi alın

YAZILIM ÖZELLİĞİ

Kullanıcı dostu bir çözümle anlaşmazlıkları ortadan kaldırın

Drip e-posta veya e-posta haber bülteni oluştururken abonelerinize gönderdiğiniz e-postalar için saatlerinizi ayırmak istemezsiniz.

Pipedrive Campaigns'i kullanarak e-posta ile pazarlama platformunuzdan en iyi şekilde faydalanabilir ve ayrıca profesyonel ve özelleştirilmiş mesajları kolayca oluşturup sınırsız sayıda kişiye gönderebilirsiniz.

Sürükle-bırak e-posta editörü başlangıç seviyesindeki kişilerin bile kullanabileceği bir kullanıcı arayüzü sunar. Bu sayede, satış ekipleri herhangi bir HTML bilgisi olmadan dikkat çekici e-posta tasarımları oluşturabilir ve bu sayede değerli alışma süresinden kazandırır. Kişilerin ad ve soyad bilgileri gibi verileri CRM'inizden kolayca çekin, bu sayede e-postalarınızda görünür.

Gelişmiş e-posta şablonlarımızı kullanarak e-posta ile pazarlama kampanyalarınızı ne kadar fazla özelleştirir iseniz link tıklama oranlarınız o kadar yüksek ve müşteri adaylarını anlaşmaya dönüştürme olasılığınız o kadar büyük olur.

E-posta oluşturucu hakkında daha fazla bilgi alın

YAZILIM ÖZELLİĞİ

Daha iyi bir hedefleme için otomatik gecikme ayarlayın

"Zamanlama çok önemlidir" sözünü duymuşsunuzdur. Eyleme geçmek için çok yavaş veya çok hızlı olmanız nedeniyle bir fırsatı kaçırmak kadar üzücü şey pek yoktur.

Campaigns ile pazarlama e-postalarınızı belli zamanlara yayabilirsiniz. Böylece, potansiyel müşterilerinizin teklifinizi sindirmesi için onlara zaman verirken müşterilerin bağlı kalmasını sağlamış olursunuz. Campaigns gecikme adımları özelliğini kullanarak e-posta kampanyanızı zamanlayabilir ve müşteri adaylarınız sıcak ve eyleme geçmeye hazır olduğunda onlara ulaşabilirsiniz!

YAZILIM ÖZELLİĞİ

Kampanyalarınızı hedefleyip takip edin

Tüm pazarlama kanallarının takip edilmesi zor bir iş olabilir. E-posta sağlayıcılar, kişilere gönderilen e-posta sayısı ile kazanılan abone sayısı arasındaki ilişkiyi gösteren işlevlere çoğunlukla sahip değildir.

Pipedrive Campaigns ile teslim etme oranını artırmak amacıyla e-posta performansını takip edebilir ve hangi mesajların hedef kitlenizde karşılık bulduğunu keşfedip daha uyumlu e-postalar hazırlayabilirsiniz.

Bu verileri kullanarak e-posta listenizi bölümlere ayırın ve doğru kişiye doğru mesajla ulaşın.

Bu analizler ile müşteri adayı oluşturma ve müşteri adayı puanlama stratejilerini geliştirin ve pazarlama otomasyonu ve AB test stratejilerini sürekli olarak güncelleyip geliştirin.

E-posta bölümleme giriş sayfasına göz atın

100.000 şirketin arasına siz de katılın

Trainify nasıl Pipedrive'ın Campaigns uygulaması ile haftada 2 saat kazandı?

Pipedrive Campaigns eklentisi sayesinde Trainify şirketi CRM ve e-posta ile pazarlama aracını tek bir çözümde birleştirebildi.

Ekip, program içindeki otomatik kişi verileri paylaşma özelliği sayesinde insan hatası riskini azalttı ve e-posta kampanyalarının hazırlanmasını hızlandırdı.

Pazarlama otomasyonu platformu, ayrıca daha iyi müşteri adayı puanlama ve bölümleme sağlıyor ve sonuç olarak Trainify’nin genel e-posta ile pazarlama sürecini geliştiriyor.

Örnek olay incelemesini okuyun

Pazarlamama otomasyonunun faydaları

En iyi pazarlama otomasyonu araçları size şunları yapmanızı sağlar:

 • Otomatik iş akışlarını kolayca oluşturma
 • Pazarlama stratejinizi otomatik pilota alma
 • Demografik bilgilere ve diğer bilgilere göre hedef kitlenizi bölümlere ayırma
 • Müşteri adayları ile etkileşime girmek için pazarlama işlerini kişiselleştirme
 • B2B ve B2C şirketler için şablonlar kullanma
 • Çekici e-posta ile pazarlama kampanyaları ile müşteri yolculuğunu otomatikleştirme

Rakipsiz sonuçlar sunan e-posta ile pazarlama kampanyaları gönderin

CRM ve e-posta ile pazarlamanın tek bir araçta olması kampanyaların hazırlanmasını hızlandırdı, çünkü fazladan veri dışa/içe aktarma gerekmiyor.
VPViktors PedčenkoCEO, Trainify
Özelleştirme sayesinde onay e-postasını potansiyel müşterilere sanki ben gönderiyor gibiyim. Süreci kısaltmamıza yardım ediyor.
NJNiks JansonsCEO, NJ Media

Pazarlama otomasyonu ile ilgili SSS

 • Pazarlama otomasyonu nedir?
 • E-posta otomasyonu nedir?
 • Şirketim için en iyi pazarlama otomasyonu aracı nedir?
 • Pazarlama otomasyonu bana zaman kazandırır mı?

Pipedrive'ın Campaigns'i ile daha fazla gönder ve daha az öde

Tam erişim. Kredi kartı gerekmez.

Campaigns'i ücretsiz deneyin